Bahçıvanlık

Yağ Tankı bahçede saklayarak

Aile içi ısıtma yağı tankları evlerini ısıtmak için gerekli yağ depolamak için kullanılan olarak pek çok özellik, özellikle kırsal evleri, gerekli. Ne olursa olsun onların zorluk ısıtma yağı, tanklar Bahçenizde sahip nesnelerin en cazip değil.

Hem de tank daha estetik olarak hoş, tank saklayarak yapım da petrol hırsızlık önlemeye yardımcı olabilir.

Yağ tankı gizlemek ipuçları bir çift vardır:

Bir kulübe Isıtma çevresinde yağ tankı. Döken büyük kapılar var tüm tankı tankı değiştirme ihtiyacı olursa diye, uygun ve tercihen bir yangın durumunda bir ahşap inşaat olmaması gerekir. Tank da iyi aydınlatılmış ve dolum yeterli tavan yüksekliği de dahil olmak üzere, kolay erişilebilir olması gerekir. Kulübeye tank için gerekenden daha büyük yapmak yeterli havalandırma çevrede belgili tanımlık tank sağlayacaktır.

Çarpı çitin yağ tank koydu. Kafes bir tankı gizlemek için harika bir yoldur ve Bahçe Tema ve renk ile dahil edilebilir. Böylece tank Dolum ve bakımı için kolayca erişilebilir bir kapı veya giriş bir tarafta olduğundan emin olun. Hatta kılık daha oluşturmak için üzüm asma kafes kapatabilirsin.

Yerli Petrol tankı etrafında bir duvar inşa. Beton blok veya çimento kullanarak yağ tankı bir duvar inşa ama havalandırma için yeterince boş alana belgili tanımlık tank bıraktığınızdan emin. Onun teslimat öncesi ve Dolum ve bakımı için incelemek sürücünün erişilebilir olması gerekir gibi tank blok değil emin olun. Bir kez duvarda yer alan bitkiler ile dekore edebilirsiniz; Ancak bu yoldan daha önce teslim taşımak gerekir yapılmış dağıtım sürücüsü için hiçbir tehlike olduğundan emin olmak için. Saksı bitkileri teslim edilmeden önce hareket etmesi gerekir. Bitki kalıcı olarak koyarsanız teslim engel ve yaralanma şoföre teslim sırasında neden olacak diken yok bir yükseklik olmasa gerek.

Uzun boylu bitkiler ile tank surround. Tankın yeterli boşluk bırakmak gerekir, ama tam olarak yetiştirilen bitkiler ve çalılar holly ve Şimşir gibi iyi kapsama alanı sağlar. Onlar büyümek uzun sürmesin gibi Pampa otu gibi bitkiler de oldukça popülerdir. Tencere bitkiler teslim edilmeden önce hareket etmesi gerekir.

Yaratıcı ol. Özellikle yaratıcı hissediyorsan, yağ tankı boyamak seçebilirsiniz - kötü bitmiş olmasına rağmen daha fazla dikkat çekmek! Biz dev karpuz ve iliği, Thomas Tank motoru için Dougal (Magic Roundabout karakter) kadar her şeyi gördüm!

Ne olursa olsun sen-e yeğlemek-için kılık, erişilebilirlik ve güvenlik anahtarı var. Senin favori seçeneği aşağıda bize bildirin.