Bahçıvanlık

Zaman kuru erik ve Şubat ayında Güney Kaliforniya'da bitki

Şubat ile sık sık rainiest ay Güney Kaliforniya yılında, bahçıvanlar yağmur yaşam-e doğru kuru erik ve onların Bahçe tesisi çevresinde planlamanız gerekir. Bunu yaparken, bahçeleri Bahar üzerinde bir başlangıç verecek.

Bitki yaz çiçek soğanı: Yaz ampuller bitki hazırsınız. Hollandalı iris, zambak, Glayöl ve Begonya, tüyler ürpertici bir işlem gerektirmeyen ampuller-ebilmek bulunmak senin yerel kreş. Sana çiçek soğanı buzdolabında soğutma, hepsini çekmek ve onları bitki. Bunlar, Lale, Çiğdem, Glayöl, calla lily, caladium, nergis zambağı, nergis ve delphiniums içerir. Glayöl beri böyle bir kısa çiçekli döngüsü, yaz Bahçe her zaman Glayöl çiçek olacak o kadar aşamalı olarak senin ampuller dikim düşünün.

Stop Weeds: ele almadan bir iyi yağmur weeds için büyümek yeterli olduğunu. Onlar çok büyük ve tohum gidin gelmeden bunları el ile veya bir çapa ile kaldırın. Otlar döndürmesini engellemek için weeded alanı üzerinde bir iki-üç inç katman malç ekleyin.

Renk ekleme: Yaz aylarında olduğu gibi Bahçe sadece renkli kış aylarında olabilir neden hiçbir neden yoktur. Bahçe çıplak lekeler Hercai Menekşe, viyola, aslanağızları, calendulas ve campanula'lar gibi çiçekli bitkiler ile doldurun. Tüm iyi kış sağlamak ve çiçek bahar.

Kaydet para, bitki tohum dan: Bir kolay bahçede para kazanmak için bir yol olduğunu yerine alış kreş olgun bitkilerden tohum dan bitki. Şimdi bahar ve yaz-kütükler için dikilmiş olabilir çiçek tohumları lisans düğmeler, California haşhaş, Bebek delphiniums, larkspur ve kır çiçekleri vardır.

Saksı bitkileri de sulanan tutmak: yağmur tutarlı değilse, dış mekan Saksı bitkileri kışın bile sulanması gerekir. Kış Güneşi ve Santa Ana rüzgarları toprak kuru olabilir. Çok gözün kapalı bitkiler üzerinde. Hızlı bir şekilde özellikle Isıtma cihazları kullanıldığında, Kuru olabilir veya bir şömine yakın bir yer.

Bahçe donatımı yükseltin: Bahçe ekipman bakım büyüyen ay prime sırasında bazen ihmal. Kış ve makası keskinleştirmek ve araçlarınızı bahar için hazır kadar kemerleri ve yağ kesim Plotterları ve çim biçme makineleri yerine temizlemek için iyi bir zaman.

Bir ot bahçe tesisi: yemek bahçeden taze yetiştirilen bitkiler ile renklendirin. Şubat ayında ekilen bitkiler, frenk soğanı, kişniş, dere otu, rezene, nane ve maydanoz ekleyin.

Serin sezon bitkileri hasat devam: serin mevsim Bahçe bezelye, soğan, pancar, kuşkonmaz, marul, domates, brokoli ve ıspanak ile artık sebze üreten. Daha fazla üretim teşvik etmek için her gün sebze al. Hala daha çok sebze de bahar zevk için bu bitkilerin bitki için zaman var.