Bahçıvanlık

Başında bahçıvanlar ve yeni ev sahibi için 5 en iyi Bahçe aletleri

O kimse yeni Bahçe veya yeni bir ev sahibi olsun, biz popüler bir soru kimse-meli-si olmak temel Bahçe aletleri busun işte. Yani, başında bahçıvanlar ve yeni ev sahibi için 5 en iyi araçları bahçe listeledim. Gerçekten de, Bahçe aletleri orada bir yeri vardır. Ve Bahçe yapmak gibi tür, bağlı olsun veya olmasın, kendi peyzaj bakım yapmak, toprak ve bitkiler ne tür var ve sadece ne yapmak gibi sizin araç yelpazesine her zaman tam olarak başka biri ile aynı olmayacak. Ancak, her acemi bahçıvan ve ev sahibi olması gereken bazı çok temel ve son derece gerekli araçları vardır hazır ve bekliyor. Tüm bu araçlar, Bahçe ve peyzaj ve kesinlikle gerekli temel rol oynarlar.

Başlamadan önce motorsuz el aletleri için tavsiye ettiğiniz unutmayın. Çim Traktörler, biçme, ot kamçı ve benzeri diğer ekipman gibi araçlar da gereklidir.

* Bir çift iş eldiveni: Evet, tamam. Nasıl temel burada almak için gidiyoruz? Bazı uzun süredir landscapers ve bahçıvanlar zaman unutulmuş eldiven şiddetle cevapsız periyodik zamanlardan kanıtı. Eldiven ellerini--dan getting karıştırmak mı ve ayrı gouged tutun. Cildinizi karıncalanma ve sıyrıklar da tutuyorlar. Ve gerektiğinde ilave bir miktar kavrama eklemek yardımcı olabilir. Ekstra fantazi eldiven ihtiyacım yok. Avuç içi ve parmakların undersides ile pamuk örme kumaş genel kavrama lastik doku var basit iş eldivenleri idealdir. Onlar genellikle ucuz ve büyük çoklu paketlerde gelir. Bunlar, kulübenin içinde bir paket olsun. Ağır lastik eldiven, terli, sıcak ve pis kokulu hale, artı onlar asla ayıklayacaktır gibi hassas, hassas bir çalışma için çok iyi.

* İyi hortum ve püskürtme: evinizin etrafında su kolayca taşımak için nasıl gidiyor? Ne kadar süre önce satın ölçerek ihtiyacımız olacak biliyorum. Her zaman uzunluğuna hortumları birbirine bağlayabilirsiniz. Tamamen kauçuk hortum harcama ödeme yapacak hortum muhtemelen senin ömür boyu sürecek gibi vinil hortumlar hızlı bir şekilde kesilmiş yıkmak. Püskürtme uçlarını fantezi ya da pahalı olması gerekmez. Bir bahçe ve genel gider sulama planı varsa, genel gider su uygulamak için sağlam bir sulama boru yatırım. İyi wands yeşillik, kütükler, yok etmek veya toprak ve çömlekçilik toprak oymak çok nazik bir sprey su hızlı uygulanır.

* Bir yaprak rake: sadece sonbahar yaprakları yan yatan, ama her şeyi yüzeylerde yan yatan için kullanılan geniş, genellikle hafif komisyon. Bir çanta, biçme kullanmıyorsanız, bir yaprak rake çim kupürleri kadar kazık işi iyi bir iş yapacak. Kaldırmak veya malç organik malç ile yaprak rake yayıldı. Harcanan çiçek yaprakları büyük ormangülü altından yukarı komisyon. Ve benzeri.

* Temel dobra: sertleştirilmiş çelik ve 48 inç Milli yuvarlak bir noktaya yapılan temel dobra ihtiyaçlarınız için en mükemmel. Ev veya yeni bir açık proje için kazma çevresinde tamir için kazma dikim yeni bahçe yatak yapma, kompost dönüm, mulches veya toprak, uygulama için bir maça gerekir ve köpek boku kadar scooping için kullanışlı gelecektir. Daha sonra daha büyük bir haber alan hareketli malç, kompost, kum ve daha kolay için olacak bir kürek eklemek isteyebilirsiniz.

* El budayıcılar kümesi: budayıcılar temel bir set trim ve kuru erik çalılar ve uzun ömürlü çok basit bir şekilde yardımcı olacaktır. Ölü ve hastalıklı ahşap, tohum başkanları, meyve veya hatta çiçek vazo, kaldırma, her sezon sonunda ölü büyüme kaldırma temel budayıcılar mutlaka vardır. Faydacı el bypass kesiciler için bak. Bu yatırım yapmak istediğiniz listemizdeki bir araçtır. Uygun bakım ile bu için adl sürecek budayıcılar iyi bir dizi, birçok yıldır, ama genellikle 35-60 $ aralığında çalıştırın.

ÇOK daha fazla araç ve pek çok faydalıdır. Bu sezonda çoğu herhangi bir bahçıvan alacak ve daha büyük bir araç koleksiyonu oluşturmak için mükemmel bir başlangıç noktası olan 5 temel Bahçe araçları vardır.