Bahçıvanlık

Kelebek Bahçeleri yaşam alanları yaratmak, korumak ve korumak için kullanma

Haftada birkaç kez, ben başka bir kişi öneririz olabilir ne bir şey yapmak çevre yardım, bahçeleri korumak ve/veya bizim toplumun genel peyzaj geliştirmek için istendi. Tekrar tekrar, benim öneri çevre üzerinde olumlu bir etki yapmak için tekil en iyi ve en basit yolu bir kelebek bahçe yetiştirmek için olmasıdır. Daha sık sık--dan değil, yine de, bu öneri bu tepki ile araya geldi: "Kelebek Bahçe başlatmak için nasıl foggiest fikrim yok--bana yardımcı olacak."

İşin aslı, orada daha fazla diğerleri kelebekleri çekmek için dikim bahçeler sanatı tanıtmak zevk şeyler. Polinatörler hayatlarını bakan birçok zorlukları ile herhangi bir yardım ev bahçıvanlar, sivil örgütler ve hatta şirketler veya belediyelerin çeşitli kelebek nüfus olduğu zaman, çaba ve yatırım değer sağlayabilir.

Kelebekler bahçıvanlar, çok

Butterfly bahçesinde kendi gelişmekte olan en önemli faktör bitkiler kelebekler için seçmektir. Her çiçek Bahçe kelebekler çekecek ama bazı bitkiler doğal seçimlerdir vasiyetinde belirli kelebekler için garanti yumurtalarını yaprakların üzerine veya bayram nektar.

Yumurta atarken kelebekler içgüdüsel olarak kendi yavruları için uygun ev sahibi olun bitkiler seçin. Ödüllü Bahçe vatandaşları yapraklar deliklerden munching olan tırtıllar hayal etmek bazı bahçıvanlar yaltaklanmak iken, kendilerine ait bir Kelebek Bahçe oluşturma umuduyla özel kelebek bitkiler seçmiş olduğunuz bu bahçıvanlar larva aşamasında devoured birkaç yaprak kaybı tozlaşma yardımcı kelebekler gardens için genel olarak teslim yararları için küçük bir bedel olduğunu anlıyoruz.

Üzerinde toplanan çiçek nektarı şölen, kelebekler çiçek taşıyan bitkiler çok değerli destek sağlamak. Bir çiçek diğerine Debeleniyor, kelebekler, çiçek, bitki türü yayılmasını teşvik tozlaşmak. Bu aynı bitki veya başka bir yumurta koyarlar, kelebek kendi tür yayılmasını sağlar. Bu şeyler doğal sırasıdır.

Bu arada, horticulturists biliyor ve genel bahçecilik nüfus geliyor anlamak için Kelebekler oyun bahçeleri uzanır kadar güzellik ve eğlence sağladıkları rolüdür. Emin olmak için yardım teşvik tozlaşma Gardens, kelebekler, de, doğal, organik bir yükseltme olarak verimleri bahçeleri çeşitli üretmek. Ayrıca, tırtıllar ve kelebekler bulunduğu her yerde, kuşlar çekici, çok olacaktır. Bir gıda kaynağı olarak bir tozlayıcı gibi davranan, kelebekler kuşlar, böcekler, onları kabul bahçe zararlıları çoğunun çeşitli büyük miktarlarda tüketmek çekmek ve eğer insanlar için zararlı olabilecek kontrol altında tutulur.

Altı Ideal kelebek bitkiler

Bitkiler arasında umutlu kelebek bahçıvanlar kendi Kelebek Bahçeleri birleşmeyle olduğunu dikkate almanız gerekir:

* Buddleias (kelebek Burçlar)

* Spicebush

* Civanperçemi

* Coneflower

* Büyük

* İri Susan

Yerli Amerika Birleşik Devletleri, bu kelebek bitkiler ilişkileri olan habitat yerel veya kim geçmek aracılığıyla onlar kadar göç gibi kelebekler ve çevresel adaptasyon, zararlılara dayanıklılık gibi nedenlerle bir dizi için daha iyi seçimler vardır mesafeler. Tüm bu doğal bitkilerin seçme herhangi bir yaklaşım heights, renkler ve çiçekli sezon koleksiyonu temsil sağlar çeşitli kelebekler çekilebilir çeşitlendirilmesi gibi Bahçe kelebek ve geniş cazibe sezon basitleştirir.

Bu çiçekleri Bahçe kendi uzayda buluşturan, daha fazla etkili Kelebek Bahçe gerçekleştirmek. Çabaları da, artan yaban hayatı habitat, gıda ve çiçek tesisleri teşviki ve korunması flora ve fauna neden olur. Bütün bunlar göz önüne alındığında, gelişen bir bahçe geliştirme çekmek için tasarlanmış ve ev sahibi kelebekler gerçekten dünya geliştirir anlamak kolaydır.