Bahçıvanlık

Gizli Bahçe çalı gülleri ve daha fazlasını sunan gizlilik ve güzellik ile oluşturma

Ailem ve ben tam anlamıyla Bahçe bileşenleri gibi büyüdü. Sorulmak için "Nasıl kendi gizli Bahçe büyümeye." çok şaşırmadım Soru hemen beni unutmayın, çeşitli renk ve yükseklikleri, her arkasında daha da çarpıcı bir şey gizlemek için yetiştirilen çalı gülleri çarpıcı satır koyar.

Sürpriz değildi rağmen derin dikkate geri adım yaptım. Bir tane uçarı bir cevap ile lezzetli bir soruya yanıt veremiyor. Önce herhangi bir tepki asker anlamını verilebilir ihtiyacı ve istediği bir yerine belirlemeniz gerekir.

Secret Garden unsurları mühlet boşluk oluşturma

Şeylerin yanı sıra Secret Garden okuyor küçük kız günlerimi düşündüğümde herhalde:

* Merak ediyorum

* Sürpriz

* Magic

* Güzellik

* Doğa

* Umut ve barış duygusu

Herhangi bir veya tüm bu unsurları elde ne bölge, iklim ve toprak içinde büyür bir anlayış gerektirir. Güneş ve su rolleri de, tabii oynamak. Ama özel alanınızın doğru anlayışı ile herkes dramatik Burnett, bu kadar güzel sözler ile resimli olasılığı güzellik duygusu oluşturabilir.

Çalı gülleri umut üzüntü içinde temsil eder.

Onun romanda, bir ilk keder ve ölüm odaklanan ve sonra hayatın olduğu ekili, özellikle bir bahçede sevinç için potansiyel Burnett çalı gülleri sembolü olarak gösteren bir bahçe umut için kullanır. Yetim, sevimsiz Mary gibi görünen bir Roses yoğun duvarın arkasında gizli Bahçe ölü ama gerçekten sadece sevgi dolu bakım gerekir keşfeder. "Dünyada her şeyden çok daha güzel" ona güller yoğun yeşillik içinde gizli bir küçük kapı anahtarı bulmak için yardımcı olur ve bu bir üzüm gizlemek için beklemek daha çok daha büyük gizem açığa o açıklar bir robin.

Duvar çalı gül içinde Mary yetiştirilen çiçekler--çiğdemler, nergis, belki de lale, ampul ilk tırmanıştır keşfeder ve Bahçe Eğer ihmal oldukça canlı belirler. Şimdi, on yaşındaki yalnız kendini eğlendirmek için bir proje hayal, ama hangi bahçeyi vaat ediyor ve teslim etmek çok daha derin bir eğlence daha.

Herkes zevk meditasyon ve uzun uzun düşünmek için de özel bir yer hak ediyor ve fırsatı kendi içinde için büyümek harika bir şey yaratıcı potansiyeli ortaya çıkarmak için. Bağlamak için kendi gizli Bahçe standları gezegen, doğa ve kendinizi daha iyi büyüyor.

Secret Garden uyum yetiştirerek

Gizli Bahçe Mary's Story çalı gül duvarın ortaya geri arıyorsunuz tam olarak nasıl cevap biliyorum. Başlamak için kendini zihin sağ çerçeve koymak önemlidir. Öncelikle, kendinizi harika Bahçe olasılığı hayal izin. Sonra kendinize bir alan tüm büyümek kendi. Son olarak, barış, huzur ve sihirli öngörülüyor. Kendini şefkat ve merhamet yetiştirmeye hazır hissettiğin zaman, uyum gösteren bir bahçe gibi gizem ve gizlilik Bahçenizde yetiştirmek için şu adımları izleyin:

* Bahçe yapımı için geniş alan sağlar bir alan seçin.

* Sizin gelecekteki Bahçe duvarının satırları işaretleyin

* Kendi Bahçe kapısı veya kapı için bir boşluk bırakın.

* Hızlı büyüyen, hastalığa dayanıklı gül (Oso kolay çalı gülleri tavsiye) seçin.

* Bu 3 için 4' ayrı bitki

* Aşılamak ve buna göre su

Bir kez senin güllerinden yerleştirdim, diğer Bahçe planları ile ileriye taşıyabilir. Gül tarafından korunan alanı içinde renk, koku, dokular ve çeşitli bloom kez getirmek için Bahçe çiçek yatak hayal. Köksaplar, soğanı ve çeşitli yetiştirme tarzı ve bloom sezonu uzatmak için webby kökleri karıştırmak. Doğru planlama ile gizli Bahçe frost için erken Bahar çiçek olacak. Bazı bölgelerde, yıl boyunca çiçek açan mümkün olabilir.

Ve unutmayın, küçük robin Mary destekli, bitki çilek ve diğer gıda ve yaşam alanı sağlayıcıları için emin olun. Yiyecek taşıyan bitkiler güzel blooms, yoğun bitki örtüsü ve yaban hayatı ve insanlar için lezzetli meyve sunuyoruz.