Bahçıvanlık

Şu Bahçe döken seçimi

Bazen doğru döken Bahçe için arıyor beklediğinizden daha zor olabilir. Eğer biri için arıyorsanız, size muhtemelen kullanabileceğiniz seçenekleri olarak şaşıracaksınız. Farklı tasarımlar ve malzemelerin seçim için bir bütün aralığı vardır ve her birinin maliyeti değişebilir. Tam olarak anlayarak döken türleri kullanılabilir arasındaki fark, bir karara varmak çalışırken biraz bunalmış hissedebilirsiniz. Ne zaman seyir için Bahçe Hangarlar genellikle bir kulübe için en popüler malzeme ahşap veya beton bulacaksınız.

Ne zaman göz önünde yeni bir kulübe bir nokta satın alma konusunda karar vardınız mı gerektirir bir üstür. Varolan dökmek yerine düşünüyorsanız, o zaman orijinal temel devam edip etmemeye karar vermek gerekir veya küçük bir ücret karşılığında ve en az çaba ile yeni bir sen için döşenebilir.

Her türlü malzeme kararını--dan senin shed için seçin dökmek için gerekenler etrafında dönmek. Sadece depolama ya da belki bir atölye için olacak? Belki de her ikisi için istediğiniz, bu durumda büyük bir kulübe muhtemelen gereklidir. Döken boyutunu da kullanılabilir alan de uygun olmalıdır. Kulübeye çeşitli parçalarının hassas ölçümler almak emin olun. Saçak kontrol etmek için iyi bir ipucu olduğunu ve sırt yükseklik tutuyor o ve o da ayağa emin olmak için uygun ve rahat hareket için kullanılabilir boş alan olduğunu.

Başka ne sizin kulübe seçiminde dikkate almak gerekir:

Eğer büyük öğeleri saklamak, değil emin olmak için dikkatli ölçümleri almak için sadece tüm malları saklanabilir ama size de öğeleri ve dışarı kolaylıkla alabilirsiniz olacaktır vardır.

Büyük öğeleri saklamak için gidiyoruz eğer bir beton dökmek ile çift kapı iyi bir seçenek olabilir. Beton Hangarlar dayanıklı yapı ve büyük güvenlik sicili nedeniyle çok popülerdir ve ile çift kapı-cekti yapmak o kulübe daha kolay erişim.

Paneller beton Hangarlar kullanılan neredeyse anlaşılmaz olan, bazı kaliteli PVC pencereler ile birleştiğinde ve kapılar, ürün-ecek var olmak çok güvenli anlamına gelir.

Beton dökmek de tipik ahşap kulübe daha iyi güvenlik elemanları ve hırsızlar sağlar. Bunun nedeni bu elementlerden zarar daha az duyarlı hale getirir daha dayanıklı, su geçirmez malzemeden yapılır. Çok daha güçlü olduğu için yeni, beton döken bakimli muhtemelen hepsi değilse de çoğu hırsız ulaşılmaz olurdu.

Kemirgenler ve diğer zararlıların bir beton döken bir ağaç yapısına göre erişim kazanmak mücadele edecek kadar beton tutuyor ahşap bir kulübe, rot değil.

Göz önünde bulundurulacak diğer pencereleri ve kapıları'dır. Bazı Hangarlar, windows ile birlikte gelen ve bazı yoktur. Öğelerinizi gözden uzak tutmak istiyorsanız, o zaman iyi bir fikir değil herhangi bir windows, ama yeterli aydınlatma içinde ne zaman sen-ebilmek görmek bu yüzden yüklü olduğundan emin olun 's. Öte yandan ev ofis için windows iyi olur o zaman döken Bahçe kullanmak için gidiyoruz eğer, belki bir havalandırma geliştirmek için açılır.

Kulübenin tasarım da özellikle döken çatı hesaba katmak için bir şeyler var. Apex, uzunluğu çalışan bir sırt ile iki taraflı eğimli çatı ve yağmur suyu kaçmak izin vermek için hafif eğimli düz bir bastırılmış en sık görülür. Bazıları, diğerleri ve pratiklik tercih genellikle bastırılmış maliyetini düşük iken tepe, estetik görünümünü tercih eder. Apex tasarımları da doğal ışık, sizin bahçe döken içinde çalışmak istiyorsanız mükemmel bildirmek için şeffaf çatı panelleri için belirtilebilir.

Ne zaman konumu hakkında düşünme, erişim, ağaçlar, çalılar ve bahçe yatak vb yakınlığı dikkate almak gerekir. Gerçekten ayakta su bir su döken rot gibi yoğun yağışlar duyarlı bir alanda bir döken koymak gerekmez. Bir beton dökmek tabi bu sorun değil. Bakım için erişim sağlamak için döken tüm kenarlarına etrafında en az iki metrelik alanın var emin olmak için deneyin. Ahşap bir kulübe ahşap düzenli tedavi gerekir ama bir beton döken döken resim yerine kapalı gün ile yapmak daha ilginç şeyler bulabilirsiniz anlamına gelir veya çok az bakım gerektirir.

Gördüğünüz gibi bir dizi döken Bahçe almayı düşünüyorum ne zaman dikkat etmeniz gereken önemli şeyler vardır. Konumu, tasarım döken, kullanın ve Tabii maliyet. Bu şeyler senin döken seçerken dikkate alınarak size sorunları gelecekte önlemek olabilir.