Bahçıvanlık

Yum! kendinizi büyüyebilir lezzetli yenilebilir çiçekler

Sonraki yemeğini kendin büyüyebilir lezzetli çiçekli güzel, estetik bir dokunuş ekleyin. Birçok lüks restoran salata ve bazı yemekleri ile çiçek süsleme uygulama benimsediler. Çiçekler, renk, koku, doku ve sıradan bir yemeğin tadı bir dokunuş sağlar. Güzel bir yemek yenilebilir çiçeklerini büyüyerek de oluşturabilirsiniz.

Çiçekler gerçekten yiyebilir miyim?

Cevap: Evet! Yenilebilir çiçekler yeme fikri için yeni iseniz, bu lezzetli ve güzel garnishes yapabilirsiniz yakında bulacaksınız. Çiçek garnishes gibi düşün. Maydanoz gibi geleneksel garnishes gibi dışında yenilebilir çiçekler renk, koku ve doku göz kamaştıran bir dizi sağlar. Birçok kişi onların hayatında ilk kez çiçek garnishes rastlamak çoğu kez onları yeme korkuyor. Korkmayın! Onlar kez ekleyerek rendeli veya kokulu bir lezzet için aksi takdirde sıkıcı bir yemek yemek oldukça iyi.

Çift amaçlı yenilebilir çiçekler

Birçok çiçek dual amaca hizmet: Onlar yemek tabağına estetik ve lezzetli bir tedavi sağlamak sizin bahçede de güzel bakmak için vardır. Bu çiçekler büyür ve onları Bahçenizde zevk ve ayrıca mutfakta onları keyfini çıkarabilirsiniz. Bazı özel marketler de Satılık yenilebilir çiçekler sunacak. Çünkü bu çiçekleri oldukça kırılgan ve uzun zaman aldı sonra kendi doku tutmak değil ancak, bunlar genellikle pahalıdır. Kurtar kendini gider ve yenilebilir çiçekler kendine büyüyen sofranıza için taze çiçek sürekli bir tedarik sağlamak. Ayrıca çiçekler dikkatli olmanız gerekir eat-özellikle, organik ve ücretsiz olarak herhangi bir pestisit dikkat edin. İşte en popüler yenilebilir çiçekler ve nasıl bunlar senin yemeklerini kullanılabilir kısa bir genel bakış.

Nasturtiums en yaygın çiçek yiyor.

Nasturtiums tarafından çok yaygın yenilebilir çiçek vardır ve bu iyi bir sebep. Nasturtiums, kırmızı ve sarı renkler koyu bir doz vermek. Onlar ve yeşil salata ile harika tat ve renk, bir dizi gelir de dahil olmak üzere, krem, portakal ve çok bi renk. Onlar da nispeten büyümeye kolaydır. Tohum onları büyümek ya da düz kapalı (güvendeler tabii ki yemek belirli yapma) organ nakli yiyin. Nasturtium tadı nasıldır? Sen-ecek bulmak onlar herhangi bir salata için lezzetli bir ek yapmak ve biraz kalın tatlı ve biberli aralığı olabilir. Birçok şefler gelen nasturtium flavorful sirke yapma eşsiz tadı keşfetti. Sadece bir avuç taze nasturtium için yüksek kaliteli beyaz şarap sirkesi ekleyin ve birkaç hafta için karanlık ve serin bir yerde oturmak karışımı.

Hercai Menekşe bir nane tadı için seçin.

Hercai Menekşe herhangi bir yemek için hafif wintergreen lezzet sunan popüler annuals vardır. Hercai Menekşe pasta süsleri oluşturmak için kullanabilir veya lüks krem peynir meze yapmak.

Safran için yararlı yedek marigolds-a

Pot kadife çiçeği, olarak da bilinen Calendula, kolayca safran için yerine. Sadece lezzet ve renk çiçek getirecek yağ ile pişirin. Biraz zeytinyağı ile pişirin ve bazı doğranmış soğan ve bunlar pirinç veya flavorful ve eşsiz bir kombinasyon için suyu ekleyin. Marigolds ucuz ve basit--e doğru büyümek, yenilebilir çiçekler için yeni iseniz, onları iyi bir seçim yapma.

Kabak çiçekleri ile sağlıklı yemek.

Kabak çiçekleri en popüler ve en yaygın yenilebilir çiçekler bulunmaktadır. Sen-ebilmek kullanma kabak çiçekleri, çeşitli yemekler kabak kabak çiçekleri, meşe palamudu ve patty pan. Squash çiçekler genellikle uzun yıllar boyunca geleneksel Meksika ve Akdeniz mutfağında kullanılır.