Bahçıvanlık

Elektrikli el arabası inceleme

Son büyüyen sezon kullanmak için test ve bu korku veren elektrikli el arabası ElectricWheelbarrows.com üzerinden inceleme fırsatı verildi. Beni tanıyorsunuz veya uzun süre büyük olmam için beni takip ediyor, bayrak sallayarak tek tekerlek, inşaat hayranı Jackson el arabası sınıf. Teklif bile "El arabası keyif ve hileci" noktasına.

Ama aynı zamanda ben bu iş için doğru araç kullanarak gerçek bir inanan ve bazen sert veya yumuşak arazi üzerinde uzun uzun mesafelerde malzeme taşımak gerekir. Kardiyo egzersiz benim gibi yaşlı bir adam için deli bir düzeyi veya gerçekten ölümcül seviyede almak istiyorsanız, çamurlu bir avluya veya karda dolu bir el arabası itmeye çalış.

Ben hazır değilim ve hiç bir ton görebilirsiniz benim Jackson el arabası kadar vermeye hazır olacak olsa bile çok daha fazla tutar, engebeli arazi kolaylıkla haçlar ve herkesin malzeme ihtiyaç duydukları için güvenli bir şekilde herhangi bir mesafe büyük miktarda taşımak izin verir Bu elektrikli el arabası için kullanır.

Bu elektrikli el arabası-cekti var olmak a hayat kurtarmak bir at çiftliği veya bunun için herhangi bir grubu. Büyük bir kaç balya saman çekme veya stand temizlik ve gübre çekme.

Çevre düzenlemesi için aynı derecede değerli olacaktır. 500 evler bu tek tekerlekli el arabası arasında manevra kolaydır çünkü yataklar malç wheeling için benim tek tekerlek Jackson hiç ticaret sahip genç gün içinde çevre düzenlemesi çalılar dikti. Ama emin bir 10 veya 20 metreküp toprağı evin, birçok kez el ile ne yaptığımızı arkası kaldırımın taşımak için bu elektrikli el arabası olması güzel olurdu.

Not ağır traktör tip lastikler üzerinde yürümek ve çift tekerlek olması size daha fazla destek ve daha fazla flotasyon ıslak veya engebeli zeminde verir. Sürücü AKS üzerinde ağırlığı büyük çoğunluğu bu yüzden küveti bu makine üzerinde konumlandırılmış. Küvet tasarlanmış ve makine gibi dökümü kolu, bırakın en kısa zamanda küvet otomatik olarak döker bu şekilde dengeli. Onunla savaşmak zorunda değiliz ve dökümü veya makine işletmek asla sırt üstü ağırlığı olur.

Bu makine çok büyük bir 10 kübik ayak küvet var daha çok inşaat el arabası.

Bu makine şarj edilebilir ve uzun bir pil şarj arasında hayat kullanın.

Bütün gün aşağı çalışan pil olmadan kullanmak gerekir. Pil için sonraki ücret 's due ne zaman bil ki küçük Kontrol Paneli'nde gösterge ışıkları vardır.

Ben hala Peyzaj ve bina tuğla patios ve eskiden olduğu gibi yürüyor olsaydı, kaldırım tuğla platform geri ev veya nereye kadar çalıştığımızı hareket etmek birçok sapanlar koyabiliriz küvet üstüne koymak için düz bir platform yapar. Hatta yapılan Eğer 11 tuğla tuğla kayış tüm gün, her el bir kayış, ne doğru sırt ağrısı oluyor biliyorum. Bu makine o işi kolayca 100 kat daha kolay yapabilir ve çok daha ergonomik omurga üzerinde tüm kilo olan daha doğru olurdu.

Bu makine taş veya ıslak beton çimento kamyonu gitmek olası olmadığı yerlerde çekme için harika olurdu. Bunun için altın 's ağırlık değerinde olacak!

Tüm bu makinelerin kullanım nereye koyduğunuzu bir uygulamanız varsa bu ekipman su kuyusu yapılı, iyi tasarlanmış bir parçası olduğunu düşünüyorum.