Bahçıvanlık

Japon kurtulmak için nasıl böcekleri ve larvalar için çim

İlk olarak, senin çim beyaz larvalar bağlantı kurmak için Japon böcekleri yumurtadan ve Japon böcekleri varsa beyaz larvalar çevirmek için çim yumurta yatıyordu olacaktır önemlidir.

Çünkü onlar yapraklarını yem ve neredeyse tamamen bazı bitkiler defoliate Japon böcekleri, gül ve diğer bitkileri, peyzaj ciddi şekilde zarar verebilir.

Beyaz larvalar çim berbat!

Onlar toprak yüzeyine yakın çim köklerinin beslenir. Hasar genellikle bunu up gösterileri sıcak ve kuru iyi bir kök sistem-ecek başlamak senin çim çimen ölüyor çünkü. Yüzeyin altında yer alan tünel nedeniyle çimenlerin üzerinde yürürken hasarlı çim alanlarında süngerimsi hissediyorum. Eğer hasar kapsamlı kökleri kapalı çiğnenmiş var çünkü çim halı gibi çekilebilir.

Kokarcalar, kargalar, larvalar ve diğer yaratıklar larvalar çıkmak için çim kazıp. Ne zaman kokarcalar içgüdüsel olarak uzak kış için şişmanlamak için gıda ambalaj sonbaharda ağır grub istila varsa bir çim bir gecede yok. Küçük deliklere çiçek yatak arayın. Bu genellikle kuşlar larvalar için kazma anlamına gelir.

Ne zaman toprak sıcak yaz aylarında larvalar derinlikte 2" veya daha az genellikle. Kış yaklaşırken toprağa bir aileden geliyor ve neredeyse inaktif. Bahar geldiğinde ve toprak sıcaklıkları artış olarak geri yüzeye doğru hareket ve çim köklerinin bir kez daha beslemeye başlayın.

Onlar başka bir 4-6 hafta için yiyip, sonra toprak olarak yetişkin Japon böcekleri ortaya ve senin manzara beslemeye başlayın. Onlar senin manzara devour olarak toplu halde yumurta atarken başlıyorlar. Genellikle 20-60 yumurta dişi böceğin toplam. Ve yaşam döngüsü baştan başlar.

Nerede istila grub ve larvalar için bakmak beyaz olabilir şüpheli için çim çim alanları kaldırabilir. Onlar beyaz renk ve büyüklükleri 1/2" 1" uzun menzil içinde. 6 bu larvalar metrekare başına daha varsa onları kontrol etmek için bir yol hakkında düşünmenin vakti geldi.

Kimyasal bir denetim için tercih Eğer piyasada birçok ürün vardır ve Ağustos sonu ve Eylül ayı başında onları uygulamak için iyi bir zaman değil. Beyaz larvalar daha küçük ve toprak yüzeyine yakın iken kontrol çok daha kolaydır.

Biyolojik mücadele beyaz Japon böceği larvalar, Böcek parazit nematodunun türler Heterorhabditis bacteriophora uygulayarak elde edilebilir. Bu nematod farklı ticari adları çeşitli altında satın alabilirsiniz.

Başka bir biyolojik mücadele aslında bakteri pacenibacillus popillae olan sütlü Spore olduğunu. Ancak, bu uzun vadeli bir yaklaşım ve yıllar çim yayılmaya spore için alabilir. Bu sporlar yemek için aslında gerektirir ve bunların leşini ölürken sporlar boyunca çim yaymak için denetimin bir parçası olur.

Japon tuzaklar böceği! Çalışıyorlar? Pekala... jüri hala çıktı. Çoğu tuzakları bir erkek böcekleri kendine çeken sex cazibesi ve çekmek her ikisi sexes tatlı kokulu yem kullanın. Hiç şüphesiz bu tuzakları böcekleri çok çekiyor, ama onlar aslında onlar tuzak daha fazla böcekleri tuzak alanına çekmek biraz araştırma gösterir. Yani tuzak yolunu bitkilerde daha fazla zarar acı olabilir.

Tuzaklar yer kullanıyorsanız bunları edge özelliği ve de Japon böcekleri tarafından zarar görmüş bitki uzak yakın.

Bu yana doğal olarak bu senin müdahale olmadan gerçekleşir bazı biyolojik mücadele kimyasallar doğal bir süreç kontrolünü bozabilir çünkü istila ağır olduğunda sadece kimyasal kontrolü ele almanızı öneririz.

Umarım size burada yardımcı olur ne verdim. Karışık bir durum.