Bahçıvanlık

Ağaç güdük kaldırma

Ağaç güdük kaldırma öğretim yapmak çok zor, imkansız bir iş, yönetilebilir değilse.

Yeniden evleri peyzaj 20 yıl geçirdim. Haftada üç evler yeniden yatay olarak kullanılan ve tam zamanlı bir iş çalıştığım için akşamları ve Cumartesi günleri bu iş yaptık. Kaç evleri yeniden yıllar içinde çevre düzenlemesi hiçbir fikrim yok, ama 500'den fazla sayısıdır. Her biri bu işleri yeniden çevre düzenlemesi peyzaj iş bile başlayabiliriz önce kaldırılması gereken peyzaj büyümüş.

Onlarca ve onlarca ağaç kütükleri ve büyümüş çalılık dan büyük yükün kaldırılması gerekiyordu demek.

Tabii sen Bubba'nın kamyonet kadar geri, güdük bir zincir sarın ve uzaklaştırmak bu ilçe Hikmet diyor mümkün olduğunca çabuk. Kabul, bunu yaptım. Does o iş? Bir bakıma. Ama aynı zamanda gerçekten bir kamyon almak kadar gözyaşı, tamamen çim yok ve muhtemelen evin zarar için harika bir yoldur.

Bu nedenle iyi bir fikir değil. Özellikle ne zaman yaptığımı gibi birinin evine çalışmaları yapıyoruz.

Bu yüzden yıllar boyunca aslında bu yükün el ile kaldırmak için bir teknik rafine. Ağaç güdük kaldırma el yanlış araçları tarafından imkansız bir iştir. Ağaç güdük kaldırma doğru araçları ile yapılabilir. Kolay iş değil çünkü söylemeyeceğim. Ama eğer doğru araçları ve doğru teknikleri kullanma sırt süzün ve araçlarınızı berbat gerekmiyor. Bu daha sistemli bir sürecin ağacın etrafında kazmak kazma kürek ve yatay çubuk, kazı sırasında onları karşılaşma olarak kökleri kesmek için de spud çubuk kullanarak iyi bir kreş ile stump.

Kütük uzakta başlamak sırrıdır. Çok yakından güdük için çalışmaya başlarsanız ile başa çıkmak çok zor olacak büyük ağır kökleri karşılaşırsınız. Size biraz daha uzak başlar ve güdük etrafında küçük bir siper kazma küreği ile sonra sipere sadece etrafta sadece başlangıç küreği'nın kesmeyecek kökleri kesilecek olan spud çubuk kazdık, o zaman daha maça iş, o zaman daha fazla manzara bar iş, o ağaç kütüğü yerden gelecek. Sakın gözetlemek ve araçlarınızı katlayın. Kökleri kesmek için araçları kullanın. Meraklı bir yerde almazsınız ve araçlarınızı harap olacak.

Birkaç yıl şimdi internette bu teknik öğretim ve insanlar her zaman bana yazın ve bana ne kadar iyi onlar için çalıştı.

Mutlu kazma! -Mike