Bahçıvanlık

Nasıl doğal otlar bertaraf

Neredeyse Bahar, yani büyük soru önce yapmam gereken nedir?

Senin uzun ömürlü bir göz atın. Onlar ölü yapraklar çok üzerinde geçen yıl hala var mı? Eğer öyleyse, kesmek, ya da bu işi. Tüm geçen yıl büyüme yeni büyüme temiz görünmesi ve taze kadar temiz.

Yabani otlar, bahçelerde kurtulun. Evet, Evet, biliyorum, bu hiç eğlenceli değil ama hepsini alırsanız şimdi sen ot Ücretsiz Bahçe tüm sezon boyunca koruyabilirsiniz. Neredeyse ücretsiz ot. Yabancı ot kontrolü, bütün bir yaz görev olmakla birlikte, bu ezici veya zor olmamalı.

Çoğu insan için asla tamamen kontrol altına aldıklarını yabancı ot kontrolü başarısız. Ne burada. Toprak gevşeme ve varolan yabancı otların kaldırarak başlayın. O zaman en az 8 sayfaları kalın gazete koy ve bununla malç 2 hakkında kapsar. Sen-ebilmek da kullanma kahverengi kağıt bakkal torbaları, onlar iş büyük!

Çünkü Bahçe mağazalarda satın alabilirsiniz bu ot bariyer kumaşlar sevmem... peyzaj işinde olduğunu o şeyden kilometre çekti. Neden bunu çektin mi? Çünkü içinden büyüyen otlar ile korkunç bir karışıklık oldu! Tüm sözde ot bariyer malzeme kadar onlar karışık edildi çünkü otlar yetişmek olamazdı.

Bu yüzden ben gazete veya kağıt torba gibi. Defol! Ve bu senin bahçelerinde çok önemli. Alışkanlık'defolmak orada şeyler koymayın. Gazete ve malç biyolojik olarak parçalanabilir.

Ne sihir hakkında satın alabilirsiniz kontrol iksir otu? Çalışıyorlar? Evet var. Ama onlar gerçekten kötü sonuç almak bu yüzden çoğu insan onları düzgün kullanmayın. Kendine çeki düzen vermek gibi ürünlere ve diğer önceden acil ot kontrol ürünleri öncesi, acil vardır. Onlar sadece kontrol anlamına gelir ot tohumları. Ot tohumları kontrol etmek önemlidir, ama eğer tüm varolan otlar ve ot kökleri kontrol altında yoksa önce senin önceden acil yabancı ot kontrolü baştan mahkum.

Tamamen tüm senin bahçeleri olan otları temizlemek daha sonra önceden acil ot kontrolü formülleri uygulamak zorunda. Önceden acil ot denetimleri kökleri toprağın altında kalan gelen yabani otları kontrol yok çünkü hala gazete öneririz. Güneş ışığı onları açlıktan büyüyen ot kökleri kontrol etmenin tek yolu olduğunu ve bunu gazete ve malç ile. Güneş ışığı bulamazlarsa onlar büyümek olamaz.