Bahçıvanlık

Tencere ayet bitki yatak veya alan bitkilerde

Yataklar ayet tencere?

Güzel bir soru. Gerçekten güzel toprak varsa tabii çömlekçilik toprak mükemmel değilse toprakta bitkilerin dışarı tencere bitkiler çoğu zaman büyüyecek. Çömlekçilik toprak mükemmel daha az ise, tencere bitkiler daha yavaş büyüyen olacaktır.

Bu yataklar bitkilerde ortaya çıkacak benim çekişme oldu yıllarca tencere bitkiler büyümek ve genellikle çoğu insan onların çömlekçilik toprak tam olarak yola çıkıp ne zaman olması gereken yerde yok çünkü eğer iyi durumda toprak Çömlekçilik elde edene kadar yatak dikim daha mantıklı olduğunu söylüyorlar.

Bir sürü hata yaptım. Onlardan öğrenirler.

Bu yıl biz Potentilla bir demet kadar saksı ama yaklaşık 10 tane hisse senedi bitkisi olarak kullanmak için dikim bir manzara sıkışmış. Tencere bitkiler kadar yatakta dikti olanlar büyüyen dışarı vardır. Neden? Çok yakın olması gereken olmalı toprak Çömlekçilik ve yatakta bitkiler küçük ve Birinindaha ile 3" malç bark. Yeterli kökleri toprak? Yatağın içinde olanlar daha tutarlı bir şekilde sulanır tencere bitkiler tutmuş? Muhtemelen.

Emin değiliz, ama en kısa zamanda bir şeyler hakkında bir sonuca çizmek beni benim önceki iddia aykırı bir şey görüyorum.

Bugün itibariyle benim sonuç burada.

Eğer kendi bahçesinde toprağın iyi çoğu zaman bitki yatak içinde dışarı tencere bitkiler büyüyecek. Çömlekçilik toprak yakın mükemmel değilse tabii.

Tencere bitkiler çok daha fazla su lazım. Çok fazla su!

Tencere bitkiler için bakım ve ot birlikte onları paketi olabilir çünkü ücretsiz sonra yayılan gerektiği gibi ayrı tutmak daha kolay. Bir kez pot bitkiler doldurun otlar büyümeye kadar yer yok.

Toprakta bitki? Topraktan çok kalori (enerji) bitkiler elde etmek için alır ve bunu yapmak için zaman pencere çok küçük. Kazı sezonu Şükran sonra başlar ve mid Nisan hakkında bölgelerinde 5 ve 6 biter. Diğer bölgelere benzeyen ancak daha çok Kuzey ve Güney kısa bir penceredir.

Eğer toprakta bitki, yataklar malç. Bu bahar biz çok zaman, enerji, çaba ve para tüm Japon akçaağaç odalarımız malçlama içine koymak. Bir fark. Önce mulched yataklar ve biz tüm alana önceden acil bir herbisit kullanılan Isles hafta içinde gösterilen başlangıç otlar. Malç bitkiler yardımcı, gerçekten yabancı ot kontrolü ile yardımcı ve öncesi acil toprak daha iyi yapılır inanıyoruz.

Bitkiler toprak veya alanında birlikte yabancı ot kontrolü yönetilebilir hale getirmek için yakın olmak zorunda ve o zaman bile, çok "Bu otlar yönetme" zaman harcarsınız.