Bahçıvanlık

Büyüyen kış bahçeleri

Kış bahçeleri genellikle alanlarda dinlenmek için bir akşam yemeği partisine ev sahipliği veya özel bir durum ile sokulgan ve aile, kutlamak, ama onlar da bitkiler büyümek için kullanılabilir olarak görülmektedir. Cam çatı ve duvar bir konservatuvar büyümeye bitkiler ve ağaçlar, limon ve portakal, gibi ihtiyaç güneş ışığına maruz sağlamak.

Onlar için bakım ve iyi korunaklı, güneşli ortamda Konservatuvarı yapmak kolaydır çünkü narenciye ağaçları kış bahçeleri içinde gelişirler. Sizin Konservatuarı portakal ve limon ağaçları büyüyen sadece taze meyve, ama aynı zamanda ağaçlar ve doğaya bağlı birçok sağlık yararları sağlar.

Çalışmalar (Roger Ulrich psikolog tarafından 1984 yılında yapılan ilk) ağaçları kendi iyileşme döneminde görebilen hasta ağaçlar bir görünümü var mı benzer hastalıkları olan hastalar daha hızlı iyileşmesi göstermiştir. Tarım, tüketici ve Çevre Bilimleri University of Illinois Koleji tarafından yürütülen çalışmalar da ağaçlar olmanın konsantrasyon yardımcıları ve zihinsel yorgunluğu azaltır göstermiştir. Ağaçlar da temiz hava alarak karbondioksit ve oksijen havaya geri kovmak için yardımcı. Zaten bir konservatuvar tarafından sağlanan sağlık faydaları yanı sıra bu faydaları vardır. Camlı çatı ve Konservatuar duvarlarında güneş ışığına maruz yardımcı olur Kemik büyümesi ve bakım D vitamini üretimini teşvik sağlar. Güneş ışığı da melatoninin düzeyde yönetmelikte yardımcıları ve mevsimlik engellenmesine yardımcı olmak için vücutta serotonin etkileyen bozukluk ya da SAD sonbahar ve kış aylarında.

Bitkiler ile paylaşım alanı içinde sizin Konservatuarı sera ayrı bir yapı satın alma ek masraf olmadan faydaları deneyimi sağlar. Sizin Konservatuarı bir duvar için bir raf ekleyerek, yıl boyunca taban alanı feda etmek zorunda kalmadan en sevdiğiniz bitki büyümeye sağlayacaktır. Gibi bir raf daha fazla yer sağlar ve en uygun güneş ışığına maruz için konumlandırılmış bir katmanlı sera Bank da yararlı olabilir.

Ağaçlar ve bitkiler içinde konservatuvar, doğanın içinde öngörülemeyen hava dışında bırakarak yararlar. Bir Konservatuar Emlak çevreleyen manzarası izin verirken aşırı sıcaklıklardan koruyor.

Kış bahçeleri, çünkü onlar-ebilmek arttırmak Konservatuvarı, tasarım estetik alanı kullanan kişilere ek sağlık yarar sağlarken, bitki ve ağaçların paylaşmak için ideal mekanlardır. Konservatuar tasarımınıza bitkiler hakkında daha fazla bilgi için bir kış bahçesi tasarımı uzmanıyla iletişim kurun.