Bahçıvanlık

Arka Bahçe peyzaj tasarım Trendler 2015

Peyzaj tasarım eğilimleri gelecek yıl arka bahçesinde üzerinde durulacak. Amerikalıların Son yenileme için iç içe geçirme ve ev ve nefes kesen arka bahçesinde boşluk oluşturmak için aile refocusing coşku tasarımcıların tanımış. Kentlilerin ülke genelinde "grow gıda, çim değil," mantra kadar seçmiş her türlü meyve ve sebze geleneksel peyzaj tasarım içine birleşmeyle. Daha önce renkli çiçekleri üzerinde duruldu pencere kutulara bitki bahçeleri çoğalırlar. Eğilim daha ileri bir adım alarak, insanlar da kentsel tavuk kümesi hareketine katılmak için akın vardır. İşte en iyi üç arka bahçe peyzaj tasarım Trendler 2015 yılında görmeyi bekleyebilirsiniz.

Arka bahçede bölgeleri oluşturma

Sen çok büyük bir salon bir evde yaşamak için ilgilendirmiyor ve birçok şekilde bahçenize farklı değil. Henüz bize en arka bahçesinde bir tek boşluk olarak düşünün. Muhtemelen senin yarda bölme duvarları istemiyorum iken, farklı amaçlar için tasarlanmış farklı bölgeleri oluşturabilirsiniz. Manzara tasarımcıları o kapalı yaşam ethos gelecek yıl, dışarıda oynarken, yemek, Bahçe ve rahatlatıcı bölgeleri oluşturarak çekici olacaktır.

Bahçenin daha küçük alanlarda kırma size yardımcı olacak odaklanmak daha kolay her segment atarken. Senin yemek yer sadece bir ızgara ve bistro masa olabilir, ama o-ebilmek da var olmak tüm bir açık mutfak. Rahatlatıcı yer-ebilmek var olmak basit hamakta sakin bir köşe veya ayrıntılı bir pergola şezlong ve yoga ve meditasyon için bir yer. Bölgeleri büyüyen bir Konteyner Bahçe, kaktüs koleksiyonu veya favori senin gül çeşitleri özelliği olabilir. Oyun bölgede çim Dart, kriket, badminton veya bir tiyatro eklemeyi düşünün.

Mükemmel yolu oluşturma

Tasarımcılar arka bahçesinde bölgeler yolları ile gelecek yıl betimlemek. İlkbahar ekimi ile meşgul olsun önce mükemmel bir sezon proje sizin bahçe için büyüleyici bir yol yaratıyor. Beton kaldırımlar ve atlama düşünmek bir yola bir sanat haline gelebilir. Tuğla veya beton döşeme ilginç bir chevron desen oluşturmak veya değişik yüksekliklere yosunlar tarafından bordered çakıl kullanın. Büyük beton kareler veya kaldırım taşı döşeme üzerine kolayca biçmek temin sınıf düzeyinde lavabo. Negatif uzay yolu yığılmış taşlı yatak her kenarında büyüyen çim çimen kullanarak oluşturun.

Flora ve Fauna

Sen-ecek görmek çok daha fazla gelecek yılın üçüncü tasarım trend fauna, Evcil ya da vahşi birleşme olduğunu. Kentliler için onların arka metre yaratıcı kümeslerinde ekledikçe kentsel tavuk hareketi katlanarak, büyüyor. Temalı tavuk geleneksel kırmızı kulübeler (içinde tavuk ölçekli ölçekli, tabii ki) Victoria Konakları arasında değişir koruyor. Kuş Yuvaları tehdit arı nüfusunun için güvenli bir sığınak sağlayan başka bir popüler arka ek vardır.

Kuş ya da arıların tutmak senin tarzın değil, kuşlar, böcekler ve hayvanlar tarafından durdurmak ve bir süre kalmak ziyaret teşvik etmek vahşi yaşam cenneti oluşturabilirsiniz. Yiyecek, su ve barınak geçirme kuşlar ve her türlü yerli türler için sağlar. Tavşan, kurbağalar, kelebekler ve ötücü görebilirsiniz güzel ziyaretçiler sadece bazılarıdır.

Mükemmel bahar ve yaz arka tasarım başlar şimdi. Kış, kitap ve Web siteleri için malzeme satın almak ve projeler tarafından sinek soğuk ay olmasına yardımcı olacaktır başlamak için fikirler, incelemek için ideal zamanı. Bahar geldiğinde, sizin ve ailenizin çiçekleri, meyve ağaçları ve tasarımınızı tamamlayın diğer büyüyen bitkiler için yerel Bahçe Merkezi vurmak için hazır olacak. Bazı bu arka bahçe tasarım trendleri evinize eklediğinizde, sonuçlarına göre mutluluk eminiz.