Bahçıvanlık

Minyatür bahçe perisi arkadaş Şükran sırasında toplama

Şükran günü bir takvim günüdür. Bu tatil hasat nimetler için teşekkür veren bir kutlama olarak başladı. Bugün Şükran günü anlamını arkadaşlarınız ve ailenizle onların dostluk için ne kadar minnettar olduklarını göstermek için bir araya içine adl fairies genişletmiştir. Şükran ruhunu minyatür peri Bahçenizde anmak istiyorsanız, işte bazı ipuçları ve minnet göstermek için öneriler.

Sonbaharda hasat kutlama anlamına gelir bu yana, minyatür Bahçe sepetleri kabak, elma, havuç ve sezonun bitkileri temsil su kabakları ile doldurarak accessorizing başlar. Turuncu, kırmızı ve sarı tonlarında, peri Bahçe renk ile açılır. Bir Pazar veya bir tanıtıcı toplama sepeti öğeleri de holding de çalışır. Daha sonra bazı tüylü sazlık dekoratif çimenler gruplandırma için fazla doku vermek ekleyin. Sazlık bir paket kravat ve onları sepet içine sokmak. Nakış ipi kullanarak bir son dokunuş minik fiyonk sepeti saplı bağla. Süslemeler üzerinde mini bir tablescape bir centerpiece olarak kullanabilirsiniz veya sepet bir tezgah koltuk boyunca bir grup satırı. Açık alan süslemek için süslemeler yazlık girişinde yanına koyun. Bounty sepeti, Şükran dekorasyon örneklerinden biri olmakla birlikte, bir minyatür Bahçe sepetleri kullanmakla sınırlı değildir.

Minis için kullanılabilir tüm kapsayıcılara düşünün. Su kabakları Bahçe veya ahır çekti bir vagon yerleştirin. Bir el arabası, sebze ve meyve bounty bahçeden tutmak için başka bir kaynaktır. Taş bir çit var mı? Bir vagon tekerlek çite yalın ve kabaklar yığını onun temel yerleştirin. (İşte bir ipucu: kalıcı olması için bu görüntü istiyorsanız, kabaklar bir arada tutmak için bazı mini nokta yapıştırıcılar ekleyin.) Sonbahar dekorasyonları tutulacağı bir favori bahçede yer alan ve kabaklar kaidesi, süslenmiş gümüş metal bir küvet kapsayıcıdır. Bir fener ekleyin ve "Hoşgeldiniz hasat" kişisel bir dokunuş eklemek için üye.

Sahne set ama süslemeleri Şükran için daha fazla. Şükran hakkında düşünmek için zaman aile ve arkadaşlar doğru hissettim. En sevdiğin fairies, cüceler, cinler, pixies ve troller bir Şükran günü yemeği için bir araya. Tüm misafirler için yeterince uzun bir tablo işçiliği ile başlar. İki buçuk günlük yetiştiricilerinin veya urns üsleri kullanın ve boya sopa yapılan bir masa ekleyin. Sticks İstenilen uzunlukta ve teyp birlikte masa üstü oluşturmak için iki ya da üç stickler kesti. Leke, ya da masa üstü gibi veya doğal ahşap sesi bırak ne olursa olsun renk boya. Bu tablo dışında kullanılmak üzere olacaksa, poliüretan mühürleyen üstte kullanmayı düşünün. Masa üstü üsleri üzerinde ayarlayın. Rustik bir dokunuş eklemek için bir çuval bezi Şerit şerit tablo haberci olarak kullanın ve sonbahar dekorasyonu centerpiece olarak yerleştirin. Küçük Konuklar oturacak bir yer gerektiğinden, karıştırma ve sandalye masa etrafında yere ya da bir koordinasyon grubu, bistro sandalye satın eşleşen eklektik düşünüyorum. Avlunun etrafındaki ağaçlar varsa, bazı bling parlak ışıklar tablescape yukarıda bir tel çekimi ekleyin. Tablosunun üstünde dinleme cihazı çalıştırmak ve rustik avizeler huzur ve rahatlama görünümünü oluşturmak için bir çift asmak başka bir fikirdir. Ne rahat toplama yer periler ve arkadaşlar!

Bu tatil sezonunda vesilesiyle uyacak şekilde minyatür Bahçe yenilemek nasıl fikirleri "gerçek hayat" dergi aracılığıyla bak. Bahçe peyzaj Re amaçlı çünkü değişen mevsimlerin kadar heyecan bakan, dünyaya getiriyor.