Bahçıvanlık

Güney Kaliforniya'da Bahçe kış

Ülkenin birçok yerinde sıcaklıklar sıfırın altında Aralık getiriyor olsa da, sonbahar dikim bitir ve Bahçe bakım projeleri üstlenmek Güney California bahçıvanlar için bir fırsat olduğunu.

Bitki enginar: Bu çok yıllık bitkiler dikim-ebilmek var olmak akıllı bir karar bu yüzden marketten enginar satın pahalı olabilir. Şimdi dikilmiş, onlar üreten yaz aylarında başlayabilirsiniz. İlk mahsul hayal kırıklığı veya varolmayan ise ancak, şaşırmayın. Bu konuya oldukça büyük enginar büyüyen olgun bitkiler için iki büyüyen devir alabilir.

Bahçe ile almak yaratıcı: Yaz sebze bitki için sadece zaman değil. Kış Bahçe çok faydalı olabilir. Kutu ve bitki sebze dışında en dikkat alamadım düşünüyorum. Bu tür serin hava sebze kuşkonmaz, pancar, Brussel Brüksel lahanası, lahana ve kereviz gibi içerir.

Gül yoksay: çiçekler Trim ve sonra "kış için sertleşmesine" senin gül. Döller gerek yok.

(Kira ya da) satın almak A yaşamak Noel ağacı: birçok aile yapmak o satın almak için bir gelenek Noel ağaçları yaşayan ve tatil bitti sonra onları kendi bahçesinde bitki. Daha sonra bitki yaşam ağacına satın alma, araştırma en iyi ağaç türü bahçenize uygun. Çam ağaçları, dağınık geniş kök sistemleri var ve 40 feet veya daha fazla büyüyebilir. Onlar da önemli miktarda su gerekir. Afgan çam, Halep çamı, kıyı redwood ve Deodar sedir de bölgede yap çam ağaçları vardır. Yaşamak bir ağaç kapalı iki haftadan fazla tutmayın veya onun iğneler düşmeye başlayacak. Güney California'nın bazı yerlerinde kesilmiş bir Noel ağacı satın alma için çevresel açıdan sağlıklı bir alternatif için canlı Noel ağaçları yaşayan Noel şirket kira için kullanılabilir.

Hareket konteyner bitkiler: Gündüz sıcaklık ve Rüzgar korumalı konaklama yeri konteyner bitkiler Güney veya onlar emecektir böylece batıya bakan duvarları yanında yansıtıyordu. Kaktüsler, succulents ve örtü altında koruma için saksı ağaçlar soğuk ve yağmur taşıyın.

Meyve ağaçları için katılmak: Sprey bahçecilik yağlar veya kireç-kükürt yaprak döken meyve ağaçları üzerine. Bu böcekler tarafından neden yaprak kıvrılma gibi hastalıklar kontrol edecek. Yaprak kıvrılma püskürtme Şimdi yaz üretim yardımcı olacak, böylece üretilen meyve miktarını azaltabilirsiniz. Ayrıca bu ay yaprak döken meyve ağaçları budamak.

Kışın tutmak çimler sağlıklı: çıplak lekeler tohumları, ardından toprak değişiklik ve bol su ile doldurun. Komisyon, çimler bırakır. Gerektiğinde biçmek.