Bahçıvanlık

Food4wealth sistem gerçekten zaman ve para kazandıracak?

Jonathan White tarafından Food4Wealth hangi ayrıntıları bol, sağlıklı gıda, iddia ettiği, bir şekilde büyüyen yazarın yöntemi kaydeder size zaman ve para bir ebook ve video serisidir. Bu yöntemi kullanarak, organik sebze mevcut all-yıl-yuvarlak, minimum maliyetle var ve Bahçe çok az çalışma gerektirir. Dahası, kendi kendini devam ettiren bir tasarımdır.

Kitap ve videoları

Yazarın yöntemi, lazanya yöntemi yok kazmak Bahçe sürümüdür. O açıkça ideal Food4Wealth Bahçe tesisi için okuyucu nasıl bildirir oluşturmak açıklar, ne dikilmiş olabilir öneriyor ve tohumlar, bitkiler büyüyen hakkında konuşuyor fidan satın almaktan daha ucuz olduğu. Bahçe ayarı iş almak ve malzeme ve kullanılan tohumlar için ödemek gerekecek ama bu bir kerelik bir olay olduğunu.

Ne yaygın organik bahçecilik denir daha fazla doğa odaklı ekolojik bahçecilik vurgu olduğunu. Ekolojik Bahçe sadece organik ilkeleri kucaklıyor ama doğal büyüme daha yakından takip eder: bahçıvan yerine doğa kontrolü verir. Bu açıklamalar sunan bir şeyler sebep göstermek ama asla vaaz kitabın arka planda felsefesidir.

Cons

Saman ve saman bina Bahçe bu tür çok zor veya imkansız bazı kişiler için özellikle kent sakinlerinin yapabilirsiniz. Yazar bu sorunu veya önerilen oyuncu değişikliği ele sahip görünmemektedir.

İkinci ama küçük bir soru şudur: çeşitlilik bakımını nasıl? Bu bahsedilen ancak tam olarak kitapta ele. Ne olur, örneğin, arsa dörtte pazı ve marul dolu ama sadece üç havuç büyümeye yönetmek? Erken ürün ince ve boşlukları tohumları ekmek?

Videolar (MP4s) nasıl Bahçe inşa örnekler ama yok görünüyor herhangi bir yeni malzeme için: kitap içeriğini başka bir biçimde oluşur. Onlar Bahçe işleriyle çok yeni ya da daha iyi izleyerek ögrenirler ve belki onların amacı bu yararlı olabilir. Yine de, daha iyi kullanmak onları bir öğretim aracı yapılmış hissediyorum.

Artıları

Arada sırada yazım hatası ve düzenleme bir açığı rağmen kolay okunur ve talimatları ilerleme kolay adımda bir metindir. Bilgi on üç bölümden giriş, içindekiler, Özet ve hızlı başvuru kılavuzu ile birlikte gösterilir. İkramiye de: proje planı, malzeme listesi ve bir kontrol listesi. Sesli kitap (MP3) onlar çalışırken dinlemek Bahçe için yeni insanlar sağlayabilir.

Acemi bahçıvanlar-ecek-si olmak hiçbir zorluk yönergeleri izleyin ve varolan bahçeleri insanlar nasıl kendi araziler sistemine adapte olabilir tavsiye etti. Her şey dahil.

Herkes için bir kitap bu?

No Düz-se bile kitap Bahçe deneyim ve tercihlerini 's aralığı için caters bunu herkese hitap edecek değil.

Bahçe işleriyle ve derli toplu satır gibi resmi bir yaklaşım ile geleneksel bir bahçıvan iseniz, Bahçe'nın içeriğine kesin kaydı istiyorum ve bunun için zamanım, sonra bu ebook gereksinimlerinize uygun değil.

İstersen bir bol taze, organik sebze ve mutlu "doğal" ile biraz kaotik, söyleyebilirim görünümünü Bahçe, tedarik ve Bahçe ve hala istiyorsanız, bu kitap Dualarınızın cevabı o halde ailesi için ya da diğer faaliyetler için serbest zaman bir sürü var.

Eğer kitap satın almak ve beklentileri yaşamak değildir bir 60 günlük para iade garantisi vardır.

Yani Food4Wealth sistemi zaman ve para kazandıracak?

Kısa cevap "Evet" olduğunu. Bahçe deneyimi üzerinden kırk yıl bu şekilde büyüyen sebzeler seni hem zaman ve para, ama muhtemelen çok değil ilk yılda tasarruf edeceğini söyleyebiliriz.

İkinci tarafından ne zaman Bahçe sebze sürekli tedarik kendini numaralı seribaşı bitkilerle dolu yıl-ecek var olmak özgür ve orada-ecek var olmak veya çok az tohum maliyet. Dikim zaman harcamak zorunda kalmazsınız ve bakım en az olmalıdır. Bahçe ve büyük, kendisini çalıştıracaktır. Ve taze ürünler Sağlık bonus ve spreyler düşük Toksik kalıntı unutmayın.

Oturup hepsini izlemek istemiyorsan... Bahçe çok az zaman harcamanız gerekecektir bu sistemi kullanarak olur.