Bahçıvanlık

Neden Bahçe eden alüminyum glasshouses kullanabilir miyim?

Bitkiler, onlar evinize kule ya da meyve ve çiçek ayı gün yere onları bitki andan itibaren dikkat çekmek için zor bir iştir. Ama bütün bitkiler ev sıcak gün boyunca serin tutmak için zor işi kapalı ödeyecek mülkünüz için hoş bir özellik oluşturmak ve hatta ile kullanıma hazır üretmek sağlar. Ne tek satır güzel, aromatik otlar veya domates veya çiçek açan gül yatağı takdir değil mi?

Büyüyen bitkiler hakkında bir şey farklı hava meydan de böcek ve zararlıları gibi diğer unsurlar koşulları var. Sen yaşamak için bitkiler büyüyor gibi durumlarda değişen hava koşulları ve istila özellikle önemlidir. Ama iş için ya da bir hobi olarak bitkileri yetiştirmek ister, sen-ecek lüzum Eden alüminyum glasshouses - kontrollü çevre ve glasshouses türleri.

Alüminyum glasshouse gelişmek bitkiler için optimal bir koşulu oluşturur. Sizin bitkiler için kararlı bir ortam oluşturma ısı, ışık ve su, düzenlemek mümkün olacaktır. Eden alüminyum seralarda ya da glasshouses, özellikle, bir çerçeve ve onu her koşulda bozulmasına izin vermeyeceğim bir tasarım özelliği. Alüminyum yok çürümeye, pas veya break down UV ışınlarından.

Saf yağmur suyu yakalanmak tam uzunlukta olukları izin; tiz çatıya gelmek en büyük ışık verir, gerginlik mühürlü cam her bit güneşli alıyor ve bu özel sera da kuraklık dayanıklı kapılar, havalandırma sistemi ve gerektiğinde yapı genişletmenizi sağlayan modüler tasarım gelişmiş özelliği.

Tabii ki, tüm bahçecilik gereksinimleri için mükemmel yapısı alüminyum glasshouse olmayabilir; farklı bitkiler hangi seralar çeşitli tarafından sağlanan farklı koşullar gerektirir. Örneğin, ondan beri o-ebilmek var olmak kullanılmış alan büyüyen ve artan verimleri çilek, domates, bitkiler ve çiçekler gibi bitkiler için düşük-tünel ve yüksek-tünel türü gelir, plastik tünel yeşil ev ile daha fazla toprak özellikleri için daha uygun.

Sera tipi seçmek dışında da kapsayan için kullanılan malzemeler hakkında düşünmek isteyebilirsiniz (Bu genellikle cam veya polikarbonat kullanılır), alüminyum, ideal çerçeve ile kullanmanız gerekebilir.

Doğru sera seçimi, uygun fiyatlı bir uzun ömürlü yapı ve bir dolu fırtınasını bölgenizde çarptığında kırabilirim daha pahalı bir yapı arasındaki fark anlamına gelebilir. En fazla değer yatırım dışarı almak için arıyorsanız, Polikarbon sera uzun ömürlü ve bitkiler için en iyi büyüyen durumu sağlar. Daha fazla bilgi için burayı tıklatın.