Bahçıvanlık

Benim mutfak Bahçe

Bir gün benim bahçe her zaman güzel ve sessiz oldu. Ben her zaman doğa aşığı olan ve her zaman o-ecek var olmak hayatımın geri kalanı için. Tanrı'nın en güzel kreasyonlar sadece bize zevk ve en iyi şekilde almak için buradasın. Bana, doğa ve güzellik bizim mutfak bahçeden hemen başlayın!

Daha keyifli ve sağlıklı olmak için insan yetiştirilmesi sağlıklı meyve daha başlaması gerektiğini ve kendi mutfak Bahçe sebze günah. Öyle ki, onlar en çok işe yarar olabilir.

Baslarda, temel gerekliliği sebze soğan, domates, kişniş ve köri yaprakları ekili olmalıdır. Kızılderililer için önemli bir tutku ziyade Bahçe hobi olarak yapıyorum. Loving bitkiler başlatmak ve mutfak bahçemizde doğa sağa doğru dostu olarak gerekir. Sadece bu-ecek önlemek insanlar ormansızlaşma ve şeyler için böyle olacak.

Bahçemizde daha fazla bitki yetiştirilmesi tarafından biz sadece bizim günlük yemek pişirmek için kullanmak ama aynı zamanda, birçok komşularının da aynı şeyi ve böylece yeşil tutulan ülke yardım için ilham. Bu çok önemli bizim nesil mutlu bir şekilde yaşıyor emin olmak ve sağlıklı olmadan herhangi bir su kıtlığı da. Dikim kadınların çoğu için sadece bir hobi değil, ama büyük çabalar karıştırmak gibi aynı zamanda çok iyi bir fiziksel egzersiz olduğunu.

Sulama tesisleri de zihninizi aktif ve bitkiler her gün sabah ve akşam seni beklemek farkında emin olacağım. Hatta bitkiler için konuşmak ve onları besleyen insanlar vardır. Bazı bitkiler için insanların duygularını tepki bile söylüyorlar. Bana göre Bahçe evinizin en duygulu yerdir. Duygular, duygular, ruh ve mutluluk vardır.

Kuşlar birlikte Bahçe ve cıvıltı, sizin ağaçlar, her gün akın ve geri onların yiyecek olarak Mutfak atıkları geri atmak atın. Sulama tesisleri başlatmak ve böylece kuşlar da get a life bahçe--dan taze, tutun. Kal ve yuva kurmak ve bereketli cinsiyet. Bu bir kendini son derece sevinç getirir. Daha ne olacak ne zaman çevresinde yeşil yaşam ile sakin ve sağlıklı çevre lazım. Emin olabilirsiniz; zinde ve sağlıklı sadece yetiştirme bu belirtileri ile kal.

Bu notla sanırım kendim yaptım temiz, ağaç Dikim başlatmak ve çevremize kalmak için daha iyi bir yer yapmak. Artık beklemek yok, bu alışkanlık sürmeye başlayın ve aynı takip çocuklarınız öğretin.