Bahçıvanlık

Çiçekli ağaç doğru türüne karar

Arka bahçede tek veya gruplandırılmış çiçekli ağaç dikme yoksa düz bir alana renk ve çekicilik eklemek yardımcı olmak bazı. Onlar çiçek ağaç doğru türde seçilmiş sağlanan yıl boyunca renk eklemek idealdir. Burada bazı en popüler çiçekli ağaçlar kullanılabilir yerel kreş:

Crabapple - crabapple ağaçları birçok çeşitleri mevcuttur. Dik, ağlayan, yuvarlak bir çalı türü form görünür ve dar. Bu çiçekli ağaç elma yok hastalıklar tarafından kolayca bulaşabilir. Bazı ağaçlar daha hastalık-diğerlerinden daha dayanıklıdır. Bu ağaç türü çoğu alanlarda tam güneş ile evde. Çekici çiçekler erken yıl çiçeklenme ve karanlık gül, pembe veya beyaz kümelerde görünür.

Manolya - Manolya ağacı olduğunu bir erken açılmış. Bahar çiçekleri arasında değişir büyük fincan şekilli çiçekler star benzeri blooms. Çiçekler geç sezon Don tarafından öldürdüğünden beri bu ağaç soğuk iklimlerde en pratik bir seçenek değil.

Dogwoods - en iyi büyüme ve sağlık için kızılcık ekili alanlarda kısmi gölge ile emin olun. Pembe ve beyaz çiçekler ilkbaharda çiçeklenmeye başladılar. Yıl sonra daha canlı bir kırmızı renk sergilenen çiçekleri vardır.

Aristokrat çiçekli armut - onlar sıcak iklimler için idealdir. Bir aristokrat çiçekli armut bir hızlı büyüyen ağaçlar ve 40-60 - ft yükseklikte ulaşabilirsiniz. Kalın gövde ve demek sağlam sert rüzgarlar için ayağa kaldırabiliriz.

Pembe Poui - pembe poui gibi çok büyük bir ağaç hakkında 80-ft yüksekliği ve genişliği 40 ft büyüyebilir. Bu bir herdem yeşil yapraklı ağaç çiçekli yaz çiçeklenmeye kadar bekleyin. Bunlar, mor, sarı, beyaz veya pembe kümelerde görünür. Ayrıca, bu ağaç tıbbi özellikleri sunan parçaları içeren inanılıyor.

Doğu Erguvan - Doğu Erguvan gibi çok stemmed ağaç hakkında 25 m yüksekliğe ulaşır. Erken ilkbaharda çiçek tomurcukları çok pembe-Pembe veya kirmizi-mor görünür ve başlar. Ayrıca, Doğu Erguvan çekici kalp şeklinde yaprakları vardır.

Arka bahçeye doğru çiçekli ağaç seçme sürecinde mevcut manzara ve çalılar ve bitkiler zaten dikkatlice yardımcı olur. Çiçekli ağaç çok avlusunda yer kaplayan, çok dikkatli bir şekilde site plan ve tam olarak yetiştirilen potansiyel büyüklüğü takdir emin olun.