Bahçıvanlık

6 Kolay bakım çiçekler için arka bahçede

Kolay bakım çiçekler, sınırlı bir süre veya deneyimi ile bahçe meraklıları için idealdir. Onlar için kolay yem ve su ve düşük kaliteli toprakta bile büyüyebilir. Daha çekici kolay bakım çiçekler için arka bahçede birkaç şunlardır:

Bugleweed - bugleweed bitki çıplak toprak geniş alanları kapsayacak şekilde mükemmel bir seçenektir. Bu çok yıllık bitki türüdür ve kalın bronz veya yeşil renkli yaprakları. Hafif mor ya da mavi çiçekler yaz başlangıcında çiçeklenmeye başlar. Bugleweed üzerinden tam kısmi renk doğru yarda tüm alanlarında büyümeye potansiyele sahiptir.

Cosmos - yıl boyunca cosmos yüksek bir bitkidir. Bunu daha fazla yükseklik değişimi arka sunmak için 6 metre maksimum yüksekliğe kadar büyüyebilir. Bu bitki tam güneş ışığı çiçek yatak ekili gerekiyor. Evren, turuncu-kırmızı, mor, kırmızı ve pembe parlak renkli çiçeklerle çok çekici bir bitkidir. Kelebek ve kuş çekmek için büyük bir çiçektir.

Lale - kırmızı, sarı, pembe ve turuncu kombinasyonları dahil olmak üzere, birçok canlı renkte geliyor çok tanınabilir bir bitki. Sezon başında son yaz ortalarında kadar çiçeklenmeye başladılar. Lale en iyi olarak ekilen kalın demet daha çekici bir görünüm vermek için. Lale de kısmi güneş ve iyi drene yard mı bitki hardy bir türü vardır.

Impatiens - impatiens gölge ile ilgili olarak sınırlı metre içinde popüler bir seçim vardır. Bu yıllık yaz başlarında çiçeklenmeye başlar ve canlı renk solma frost ilk belirtileri ile kadar sunacak. Onlar beyaz, lavanta mavisi, mor, turuncu ve kırmızı renkte çekici patlamaları sunuyoruz.

Daylily - renk seçenekleri yüzlerce gelen çok yönlü bir bitki. Renk düzeni her renk mavi ve beyaz dışında daylily bu kadar çeşitli içerir. İlk yaz başlangıcında çiçek-set ile kış solmaya başlar. Bir daylily şehrinde bulunan ve de tam güneş hem kısmi gölgede içinde yetişen çok sert bir bitkidir.

Morning Glory - sabah zafer tırmanma öğe avluya tanıtmak için mükemmel bir seçenektir. Onlar eskrim, posta kutuları veya lamba mesaj kenarında dikilmiş olabilir.

Sonuçta, dikkatli bahçede büyümeye bitkiler seçerek, farklı zamanlarda çiçek ve bakımı kolay olan birçok çeşitleri dahil etmek mümkün.