Bahçıvanlık

Peyzaj hatalardan kaçınmak için peyzaj tasarım yazılımı kullanma

Yeni bir peyzaj tasarım planlama başlar, fikirlerinizi mümkün ve uygun fiyatlı tasarım planına çevirmek için zor bulabilir. Birçok yaygın peyzaj hataları uygun önceden planlama ve biraz yardım alarak doğru peyzaj tasarım yazılımı ile önlenebilir.

Olsun veya olmasın Güncellenme Zamanı çimlerin içinde tasarım planladığını emin olun peyzaj tasarım yazılımı yardımına izin için çok yararlı olabilir görmek istediğim açık bir vizyon var ev ve bütçenize uygun olacaktır. Kullanacağınız hazır yapı inşaat planları gerekir bitkiler numaradan peyzaj tasarım yazılımınızın kesin sonuçları tam olarak senin istediğin olacak emin olun yardımcı olabilir.

İşte bazı yaygın hatalardan kaçınmak için:

-Bir plan olmadan bir başlangıç.

Frenlemek itiraz artırmak istediğinizde, sadece bazı renkli bitkiler şimdi ekleyin ve sonra boyunca bırakmak kolay görünebilir. Başlangıç tam bir plan geliştirmeye başladığınızda, ancak, daha sonra final sonuçları tüm alanı yenilemek için bütçe olup olmadığını ya da bir kerede gidiyor tam bir öğeye seveceksiniz emin hissedebiliyorum. Tasarımınızı geliştirmeye devam ettikçe stil, renk düzeni ve genel düzenini önceden seçtiğiniz ödeyecek.

-Aydınlatma ihmal.

Birçok ev sahibi onların yer gün boyunca nasıl olacak bakmak ve işlev akşam ve geceleri hakkında tamamen unutmak planı. Peyzaj tasarım yazılımı sadece dış ışıklar için ideal bir konuma planlamak için ama aynı zamanda alanınızı ışıkları ile gece nasıl görüneceğini görmek için kullanın. Akşamları konuklar eğlendirmek ve akşam yemeği partileri ev sahibi planlıyorsanız, bu özellikle yararlıdır.

-Her açıdan görmek için planı için unutulması.

Her açıdan, aynı derecede eğlenceli değil senin yer-ebilmek var olmak kadar güzel Bahçe, ortasından tam yatırım dönüş alırsanız. Senin peyzaj tasarım yazılımı kolay bir adım geri almak ve kaldırıma, planın üzerinden muayene yapacak gibi kapalı ve en sevdiğiniz rahatlatıcı noktalardan da yatak odası balkon veya sizin sunporch.

-Bir açıklama yapmak için fırsatlar geçiyor.

Bahçenize kişisel tarzı ve tadı vitrin için büyük bir fırsattır. Çok ihtiyatlı iseniz, sizin ev ve özellik değeri eklemek yardımcı olur güzel göstermeye değer avlusuna olmayacak. Peyzaj tasarım yazılımı ile planlama aşamalarında şekli, ölçek ve renk deneme önce size taahhüt yenilikçi fikirleri denemek için harika bir yoldur.