Bahçıvanlık

Arka Bahçe Peyzaj taş - dört seçenek alabilirsiniz

Arka Bahçe peyzaj projeleri kişisel beğeni ve tercihlere göre değişebilir. Bir bahçe kurma yanı sıra, bazı insanlar bir Yüzme Havuzu, veranda, şelale ve rahatlatıcı bir ortam oluşturabilirsiniz diğer yapıları ekleyecektir. Çünkü senin backyard evinizin en gizli bir bölümdür, seninle göz önünde oluşturulmalıdır. Senin backyard peyzaj planı oluştururken komşular veya arkadaş tarzları fark. O her ne aileni ve seni bulur hakkında heyecan verici ve nazik.

Pulları kullanın

Peyzaj taş malzeme çekme kolay bir iş değildir. Taşlar çeşitli türleri ve her tür içinde sık sık birçok varyasyonu vardır. Hemen hemen her şekil, doku ve renk yapmak niyetinde her peyzaj projesi için kullanılabilir. Biraz taş yerel olarak bulunur ve bunlar ucuz ve otantik. Diğerleri yabancı taşlar senin backyard peyzaj çok benzersiz ve heyecan verici bir görünüm verebilirsiniz.

Seçme Taşlar

Almak için hangi taş bilmiyorsanız, bir peyzaj tasarımcısı veya arkadaş, akraba veya komşuları metreküp gözlemlemek olabilir. İnternet de mermerler peyzaj tavsiye dolu. Ayrıca, aşağıdaki dört seçenek düşünebilirsiniz.

Doğal taş - çakıl bu doku ve renk onun geniş çeşitlilikte en iyisidir. Birçok kişi aynı zamanda doğal ve güzel basit gerçeği nedeniyle tercih eder. Kalıcı yapısı onun sağlamlık yapmak için kullanılabilir. Bu Rock sadece ihtar, onun bulkiness olduğunu. Çalışmak çok zor olabilir. Modası hiç gitmeyecek bir manzara için bu seçeneği seçin.

İmal edilmiş taş - çakıl bu insan yapımı. Bu nedenle hafif olan ve kaldırmak ve yüklemek kolaydır. Bu do-it-yourself ev geliştirme projeleri için en iyi çalışır. Sen-ecek bulmak bu taş çoğu evlerin içleri bugün.

Kesme taş - kaya Bahçe için en iyi tür seçmenin yanı, en iyi rock şekil almak olacaktır. Daha düzgün ve şık hissetmek için kesme taş seçin. Ancak bu kesim ve uncut taşlar karıştıramazsınız anlamına gelmiyor. Sadece hayal gücümün tarafından sınırlı. Kesik Kaya, daha pahalı kesim profesyonelce yapıldığından unutmamak önemlidir.

Uncut taş - sen-ebilmek kullanma onları tek parça halinde doğal taş, satın almaya karar verirseniz. Onlar daha da onları kesmek ve şeklinde olup daha doğal görünür. Birçok proje kesilmemiş, doğal kaya ile gitmek ya da insan yapımı, taş kesilmiş olacak. Hangisini tercih eder?

Peyzaj taş-ecek var olmak iyi seçer patios ve yürüyüş yolları oluşturmak istiyorsanız. İki katmanlı metre var mı? Taş merdivenle bir aksan duvar tasarımı parlak bir fikir olacaktır. Taşları kullanabilirsiniz diğer arka bahçesinde projeler banklar, çevresi için yüzme havuzu veya havuz, birdbaths ve diğer özellikleri arasında çeşmeler bulunmaktadır. Arka Bahçe peyzaj teçhizatları profesyonel Kiralık bir uzman tarafından yapılabilir. Maliyetleri azaltmak istiyorsanız, yine de kişisel olarak bunu yapabilirsiniz.