Bahçıvanlık

Ne malzeme yapabilirsiniz temel bir güverte - bina satın ve kullanım?

Bir güverte oluşturmak ister misiniz? Bu değer-ebilmek eklemek için ev işleri arasında yer alıyor. Yakın bir gelecekte ev satmak niyetinde olmadığını, güverte inşaat proje iyi olacak. Güverte, dağlar, göller, ormanlar ve yaban hayatı gibi doğal fiziksel özellikleri çevrili evler için uygundur. Bu da geceleri çevrilidir, sıcak ve neşeli bir hava ve gökyüzü açık bakış bir ev uygun. Oturma odasının yanı sıra ev olacak sonraki en iyi eğlence bölgesi burası.

En temel güverte türü

Evinizin mimari tasarımı ile de gidecek bir güverte planı kullanmak önemlidir. Serbest duran en temel ve ortak seçeneklerdir. Eğer kendiniz inşa edecek, imar yasaları ve düzenlemeleri meşru bir yapı oluşturmak için denetlediğinizden emin olun. Serbest duran veranda evinize bir yana bağlı olacak ve o tarafı kısmi destek sağlar. Diğer destek mesajları yapısı geri kalanı dik tutmak için gerekli olacaktır. Not imar yasaları kullanabileceğiniz malzemeler tür belirleyecektir.

Malzemeleri

Bir veranda işlevselliğini ve görünümünü doğrudan bir tane alır ahşap türüne bağlı olacaktır. Çoğu zaman insanlar, elma suyu basıncı tedavi veya çam kullanır. İkinci yaygın olarak kullanımı kolay ve ucuz olması nedeniyle çekilir. Çam özel kimyasallar ile tedavi ederken böcek hasarı daha az savunmasız hale gelir. Ayrıca dayanıklı hale gelir. Onların ahşap düzgün muamele yapmak bazı çam satıcıları hakkında dikkatli olun. Sedir, güverte ve diğer açık yapılarına için mükemmel bir ahşap seçimdir. Repels böcekler ve kötü hava etkileri doğal bir madde vardır.

Ayrıca yapıları çekici üretir ve ucuz. Yüksek kaliteli bir veranda IPE, tropik ağaç seçin. Yoğun ve uzman kesme ve şekillendirme gerektirir. Kesinlikle kötü hava efektleri ve böcek direnir. Ama IPE eşsiz bir özelliğe sahiptir: çok hızlı diğer ağaç çeşitleri ile karşılaştırıldığında yakmayın. Hatta Mastikler IPE kullanmadan güverte üç kat ahşap diğer seçenekleri daha uzun sürecek.

Plastik kereste, çevre dostu patios oluşturmak için yeni malzemeler arasındadır. Bu matkap veya kesmek istediğiniz çalışmak kolay bir malzemedir. Çoğu insan plastik kereste ile çalışma kadar sadece ahşap ile çalışmak nasıl çevreye zarar neden olmaz olduğunu düşünüyorum. Orada plastik kereste oluşturmak için kesilmiş ağaç yok. Bu aynı zamanda koruyucu Dolgu macunları veya yüksek bakım ve temizlik gerektirmez. Dahası bu malzeme hiç çürüme.

Plastik kereste kullanmanın bir dezavantajı olsa veranda iki tarafında yapısal destek sağlayamıyoruz. Bu sadece döşeme için. Çok ahşap ile birlikte kullanılır. Odun lifi ve geri dönüşümlü plastik kereste küçük iki adet yapılan başka bir güverte inşaat madde vardır. Su direneceğini gibi hiç rot bir veranda oluşturmak için kullanılabilir. Bu kompozit malzeme, ıslak bölgelerde yaşayan insanlar için idealdir. Bu kompozit döşeme ürün yanı sıra dayanıklı su slip dayanıklı olduğunu unutmayın.