Bahçıvanlık

Peyzaj tasarımı Bahçe için ipuçları

Piyasada mevcut bilgi bolluğu, birçok insan kendilerini onların dış mekan peyzaj hakkında düşünme. Bir bahçe bir ev genel estetik ekler ve iyi tasarlanmış bir sadece bütün görünümünü değiştirir, ama huzur ve huzur ev sahipleri için de sağlar. Uzun bir süre birçok kişi onların bahçeleri peyzaj ama olanlar için son genelde tanıtılmıştır görev hakkında gitmek için yardıma ihtiyacım var. Yardım elinizin ileri onların bahçeleri güzelleştirmek isteyen insanlar için bir şey. Aşağıdaki peyzaj tasarım ipuçları Bahçe peyzaj yaparken izleyin Things bir bakış açısı almakla yardımcı olacaktır. Bir göz atın.

Yeni başlayanlar için peyzaj Bahçe İpuçları

• Ne kadar alan kullanabileceğiniz bir fikir almak için önemlidir. Kullanılabilir açık alan bir göz atın ve analiz ne kadar ihtiyacınız Bahçe amaçlar için kullanılabilir. Ölçekleme, yardımı ile gerekli bilgileri aldıktan sonra Bahçe olmak istiyorum nasıl bir taslak oluşturabilirsiniz. Bu iyi bir planlama bu garanti eder ve kullanılabilir alanı kullanımı.

• Sonraki adım alan peyzaj amaçlar için bile bir yer var ki temizlemektir. Bu yüzey yan yatan ve enkaz, çim ve diğer gereksiz malzeme kaldırarak içerir.

• Bahçe peyzaj tasarım ipuçları, bölgeden bölgeye farklılık gösterir. İklim ve Coğrafya oyun ne bitkiler belirlemede önemli bir rol Bahçe grace. Yaşadığınız bölgeye bağlı olarak, toprak tipi-ecek var olmak ikisinden biri aşağıda, kil, bereketli ve sandy. Ayrıca Bahçe aldığı güneş ışığı miktarını belirlemek gerekir; sınırları genellikle dolu, bölüm güneş - Bölüm Gölge ve tam gölge alırsınız.

•, Kitlesel kullanacaksın malzeme satın alma maliyetleri aşağı tutmak için toplu olarak satın almak için tavsiye edilir. Toprak ve malç daha küçük birimlere aldım, ancak önemli ölçüde bir toptan neyse, maliyetleri düşürmek satın biraz pahalı. Ancak, ayrıca kalitesi üzerinde para kurtarmak için tehlikeye değil ki önemli. Günün sonunda, bu Bahçe, ve en iyi bakmak istiyorum. Kalite gözden geçirin ve emin bulunmaktadır Eğer toptan satın almak için biraz zaman alabilir.

• Bahçe tasarlarken, hangi enerji maliyetlerinizi azaltabilirsiniz yolları hakkında düşünebilirsiniz. Enerji maliyetlerini önemli ölçüde azaltan gibi stratejik peyzaj talep bu gün olduğunu; Bu stratejik peyzaj az az sekiz yıl içinde çevre düzenlemesi maliyetini dışarı dengeler tahmin edilmektedir.

Bunlar bazı ipuçları için Bahçe peyzaj tasarım ipuçları vardı. Şu anda daha önce de belirtildiği gibi ev sahibi birçok bilgi ve malzeme durumu gelince--dan seçmek için seçeneği var. Bir zamanlar ne zaman ev sahibi peyzaj ile başlamak için pahalı bu Bahçe el kitapları satın almak vardı ve seçenekleri de sınırlıydı. Bugün, mobil internet sayesinde, birçok ücretsiz bilgi ne istediklerini elde etmek ev sahibi için kesintisiz hale kullanılabilir.