Bahçıvanlık

Kendi kreş iş grow

Kendi kreş büyüyen hakkında düşündünüz mü? Bu çalılar, ağaçlar ve çeşitli diğer bitkilerin içerebilir. Sen-si olmak a yeşil başparmak ve emek meyve başkalarıyla paylaşmak istiyorum, bunu yapabilirsiniz. Kendi kreş işinizi büyümek için nasıl onlar için en iyi şekilde bakım gibi sunmak istediğiniz ürünleri ne tür bilmek gerekir. Tüm farklı toprak, tarım ilaçları ve çok daha fazlası hakkında bilmek anlamına gelir.

Ne zaman kendi kreş iş büyümek istiyorsanız, ilk adım kreş ne tür olmak istiyorum karar vermektir. Bazı kreş ev ve işyerleri için peyzaj malzemeleri sağlamak kreş başkaları odaklanmak bir odak narenciye ağaçları vardır. Ne büyümek istiyorum rakam bir kez gerçekten ihtiyacınız ne kaynakları belirlemek için daha kolay olacaktır.

Almak senin bitkileri Bakımı önemlidir. Müşterilerinize sunmak için yüksek kaliteli ürünlerin olup olmadığını başarılı kreş iş olacak tek yoludur. Ek besin sağlamak için toprakta karışmak çeşitli toprak değişikliklerin yanı sıra, gübre kullanmak isteyebilirsiniz. Sebze veya meyve bitkiler sağlıyorsanız, bir organik ürün sunabilmek için böcek ve pestisit kullanımı kaçınarak dikkate isteyebilirsiniz.

Dikim başlamadan önce toprak yüksek kalitede olduğunu emin olmak için istediğiniz. Kendi üretmek büyümek için bir şey var ve başka olacağı için başkalarına ana tedarikçi kendi kreş iş büyümeye. Sadece bir çiftçi pazar veya başka bir yerde satın ürünler için yüksek bir beklentisi var gibi müşterilerinizin sizden satın ürünlerin yüksek bir beklenti var olacak.

Nasıl onlar büyümeye başladığınızda bitkileri Bakımı üzerinde planlıyorsunuz? Ve araçları geniş bir yelpazede müşterilerinize aldıkları kadar gelişen bitkileri tutmak için ihtiyacınız olacak. Ne kadar büyük olması, kreş istediğiniz üzerine bağlı olarak, hangi araçları hakkında ne yapma yeteneğine sahip olduğunu düşünmek gerekecektir. Başka bir çocuk için konuşmak ve böylece sen-ebilmek iyice düşünüp taşınmak aynı şeyi yapıyor nasıl operasyonlarını çalıştırdıkları bulmak için iyi bir fikirdir. Ne işleri ve ne değil çalışma ve sonra buradan nereye belirlemek öğrenin.

Meyve ağaçları, ya da başka bir şey taşıyan onlar gül çalılar olsun bitkileri, önemli miktarda olduğunda, kendi kreş iş açmak mümkün olacak. Bir uzmanlık olması önemlidir, ama aynı zamanda çeşitli için istiyorum. Örneğin, eğer senin kreş peyzaj üzerinde odaklanmış olacak karar verirseniz, bitkiler, çiçekler ve ağaçlar (meyve ağaçları da dahil olmak üzere) çok çeşitli olduğundan emin olun gerekir.

Sen yetenekli en yüksek kalitede kendi kreş işinizi büyütmek için zaman ayırın. Tohum, toprak ve her şey açısından gerekli malzemeleri nereden alabilirim öğrenmek.